Bursa Servis Hakkımızda

Hakkimizda

Bursa Beyaz Eşya Servisi uzun yılların vermiş olduğu iş tecrübesini siz müşterilerimizin bizlere güvenmesi sonucunda ayakta kalarak devam ettirmektedir.

 

Tecrübeli teknik ekibimiz sayesinde müşterilerimizin arızalarına zamanında ulaşım ve arıza çözümlerinde müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümler sunarak kurulumuz siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Gezici Servis hizmetimiz sayesinde müşterilerimize Bursa il sınırları içerisinde hızlı bir şekilde sorunlarına çözüm olmaya çalışırken ihtiyaçlar doğrultusunda uzman teknik kadromuzu müşterilerimizin memnun olmaları için genişletmeye devam etmekteyiz.

 

Personel alımlarında siz müşterilerimizi düşünerek personel öz geçmişlerini dikkatlice inceleyerek markamızı zedelemeyecek öz güven ve güvenilir kişileri şirketimiz içerisinde barındırmaya özen göstermekteyiz.

 

20 Yıldır evlerinizdeki eşyaları güvenle sorunlarını çözüyor ve evlerinize tekrardan bırakıyoruz.

 

Bursa Beyaz Eşya Servisi

 

 

Buzdolabı, çamaşır makinası, fırın, elektirkli süpürge, bulaşık makinası, klima gibi ürünlerin tamir ve alım satımını gerçekleştirmekteyiz. Her servisimizde minimum 2 yıl servis garantisi veren firmamız her marka ve model üzerine çok önemli bilgiler vererek müşterilerimizle 20 yıllık tecrübelerimizi paylaşmayı kendimize görev olarak görmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her anda , Servisimiz kapınızda

Bütün markaları kapsayan Beyaz eşya elektrikli ev aletleri klima, kombi, elektronik , tv tamiri, bilgisayar monitörü, bilgisayar teknik servis hizmetleri, periyodik bakımları , yedek parça ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.Firmamız Bursa  geneline hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Tüm Markalara ve Modellere Teknik Servis Hizmetimiz Mevcuttur.

 

+20 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.